niedziela, 10 kwietnia 2011

Fluo!

Za oknem robi się coraz cieplej, grube, ciężkie swetry i płaszcze możemy na dobre schować na dno szafy. Wiosnę za oknem coraz bardziej widać! A jednym z najgorętszych trendów tego sezonu jest fluo! Fluo zauważalny jest wszędzie, z powodu jaskrawych, wręcz rażących w oczy kolorów żółci, różu, pomarańczu czy zieleni.

Trend ten jest zauważalny na wybiegach między innymi u Gucci, Alberta Ferretti, John Richmond czy Rocco Barcco.


Outside the window is getting warmer, thick, heavy sweaters and coats can be a goodhiding at the bottom of the cabinet. Spring through the window more and more shows!And one of the hottest trends this season is fluorescent! Fluo is noticeable everywhere,because of the bright, even glaring in his eyes the color yellow, pink, orange or green.This trend is noticeable on the catwalks at Gucci, among others, Alberta Ferretti, JohnRichmond and Rocco Barcco.


Ulica, także podchwyciła najgorętszy trend. Zobaczcie sami:

Street also picked up the hottest trend. Take a look:


Jeśli nie macie tyle odwagi, aby postawić na ubranie w kolorze fluo, bardzo modne są także fluorescencyjne dodatki do odzieży. Poczynając od torebek, butów po lakiery do paznokci czy makijaż.


If you do not have enough courage to bet on the color fluorescent clothing, are also very trendy fluorescent clothing accessories. Ranging from handbags, shoes to nail polish or make up.Ja mam w swojej kolekcji lakier do paznokci koloru pomarańczowego oraz parę kolczyków fluo. A co kupię na wiosnę z tego właśnie trendu? Myślę o zakupie spódnicy oraz bluzce fluo! Jeśli, zdecyduje się na jakiś zakup, na pewno Wam pokażeJ

I have in my collection nail varnish and orange fluo pair of earrings. And buy the springfrom this trend? I'm thinking about buying a skirt and blouse fluo! If I chose to buy some, for sure I will show you.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz