wtorek, 16 sierpnia 2011

Long and transparent dress.

W tym sezonie przezroczystości są zarówno tak samo modne jak i kolory. Kolory - uwielbiam. Jednak do przezroczystości podeszłam ostrożnie. Zaczęło się od sukienki, którą prezentuję poniżej. Jej fason jest jak dla mnie bardzo odważny. Jednak to, że tak bardzo mi się podobała sprawiło, iż ją zakupiłam i uwielbiam. Zakładą ja bardzo często. Dzięki tej sukience, złamałam swą "niechęć" do przezroczytości. I nabyłam już długą, czarną koszulę, oraz bluzeczkę bez rękawka. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć je na moim blogu. Zapraszam:)


P.S. A już wkrótce na moim blogu konkurs. Także zachęcam do odwiedzania:)

P.S. Zapraszam również na wyprzedaż mojej szafy: tutaj.


This season transparents are just same fashionable as colors. Colors - love. However, the transparency approached with caution. It started with the dress, which I present below. Her style is like a very brave for me. But the fact that so much I liked meant that I purchased and I love it. I very often assumed. With this dress, broke his "reluctance" to transparent. I hired a long, black shirt and blouse without sleeve. Soon you will be able to see them on my blog. Enjoy:)

P.S. And soon on my blog contest. Also, I encourage you to visit:)

P.S. I also invite you to the sale of my cabinet: here.Fot. My mum
Sukienka - No name
Torebka - New Look
Koturny - Jones


8 komentarzy:

 1. jedyne co bym zmieniła to buty- reszta jest świetna
  1

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście siebie nie widzę w przezroczystościach, ale muszę przyznać, że Ty wyglądasz ślicznie. Bardzo podoba mi się kolor sukienki. Osobiście również podoba mi się połączenie jej z tymi koturnami. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie!

  Pozdrawiam!
  http://www.fashion-life.pl/

  OdpowiedzUsuń