piątek, 23 września 2011

First day of autumn.

Witajcie, dziś jest pierwszy dzień jesieni. Dlatego mój zestaw dziś, posiada elementy już typowo jesienne. Jak choćby futrzana kamizelka, czy miodowe spodnie. Cieszę się, że i w tych sezonach, nadal królują futra. Ponieważ są idealne jako okrycia wierzchnie. Niedługo sami zobaczycie:) Bluzka, w drobniutką krateczkę, to też zapowiedź nadchodzącego sezonu. Krata wraca do  łask! Co oznacza, że muszę przeprosić się z moimi spódnicami w ten właśnie wzorek. I powiem Wam szczerze, że bardzo się cieszę z tego powodu:) Miodowe spodnie 7/8 są idealne. Rozchumurzą każdy ponury dzień tej jesieni:).

Przypominam o konkursie. K L I K
Welcome, today is the first day of autumn. So my set today, has already elements of a typical autumn. Such as fur vest, or honey-colored pants. I am glad that in these seasons, still dominated by fur. Because they are ideal for coats. Soon you will see:) Blouse in small checkered, it also preview the upcoming season. Grille back into favor? Which means that I have to apologize to my skirts in this particular pattern. I tell you frankly that I am very happy for this reason:) Honey trousers 7 / 8 are ideal. Light up any gloomy day this fall:).


Fot. My Mum
Kamizelka - Primark
Spodnie - New Look
Bluzka - No name
Buty - No name
Torebka - No name

15 komentarzy:

 1. świetna stylizacja :) mogłabym wymieniać co mi się w niej podoba ale musiałabym wszystko wymieniać a to chyba sensu by nie miało ;) dodam jednak że bardzo ładnie wyglądasz i fajnie łączysz kolory :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszcze kamizelki :D zawsze taka chciałam : P

  Wygladasz swietnei : )

  OdpowiedzUsuń
 3. uoo, faktycznie, juz jesień;/
  wygladasz super:>

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaaaakie spodnie, oddaj mi je, proszę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietny futrzak!:) Pozdrawiam i zapraszam do mnie www.saymejustine.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ale super spodnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo oryginalny zestaw, jak z okładki magazynu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. swietna kamizelka!

  www.my-styleee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam takie futerkowe kamizelki :) podoba mi się zestaw jako całość, zarówno kolorystka jak i fasony; szczególnie spodnie i ich barwa przypadły mi do gustu ;) obserwuję i pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń