sobota, 24 września 2011

Heels day.

Witajcie; Dziś było bardzo słonecznie. Co skusiło mnie o założenie leginsów, krótkiej tuniki i ażurowej narzutki. Ta narzutka ratuje, mnie z wielu sytuacji, ponieważ świetnie urazmaica każdy strój. Stawia taką kropkę nad "i" :) Do tego wybrałam klasyczne, czerwone czółenka na obcasie. I jak Wam się podoba mój strój?
Dziś dzień obcasów, dlatego nie mogłam sobie odmówić aby nie świętować! Muszę się przyznać, że uwielbiam wysokie obcasy. Są symbolem kobiecości, można się poczuć w nich pewnie i zdecydownanie :) Polecam wszystkim:)
Przypominam o konkursie K L I K

Hello, Today was very sunny. What enticed me to assume leggins, short tunics and openwork cover. This bedspread saves me from many situations, as well diversifies every outfit. This puts a dot on the "i":) For this I chose a classic red high-heeled pumps. And how you like my outfit?
Heels today, because I could not deny myself in order not to celebrate! I have to admit that I love high heels. They are a symbol of femininity, you can feel confident in them and firmly:) I recommend to all:)Fot. My G.
Bluzka/Leginsy/Narzutka - No name
Torebka/Okulary - Primark

9 komentarzy:

 1. Niesamowita jest ta narzutka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna narzutka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. post fajniutki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oryginalna i ciekawa bluzka :] podoba mi się zestawienie jej z genialnymi, czerwonymi czółenkami :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja równiez uwielbiam wysokie obcasy i noszę je praktycznie zawsze i do wszystkiego:) Pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 6. ladne buty!
  buziaki.zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń